تسلط یهودیان بر رسانه های گروهی و اجتماعی

امروزه آمریکا و دنیا آکنده از مشکلات سیاسی،اقتصادی،اخلاقی و اجتماعی می باشد که نیاز به واکنش مردم مسیحی دارد.همانطور که Edmund Burke (سیاستمدار ایرلندی) اظهار کرد:"تنها چیزی که برای شیطان ضروریست تا پیروز شود،این است که مردان خوب بی تفاوت باشند."اما پیش از اینکه اقدام شایسته ای انجام دهیم نیاز است که فهم درستی از مشکلات داشته باشیم.این کتابچه چشم اندازی بایسته را به خواننده نشان می دهد.

در یک مصاحبه فوق محرمانه با یکی از دستیاران اجرایی یک سناتور بلند پایه آمریکایی (Jacob K. Javits)،او گفت: این یک شگفتی است که چرا مردم آمریکا برنمی خیزند تا یهودیان را از کشورشان بیرون کنند. آقای روزنتال این جمله را پس از تصدیق تسلط یهودیان بر تمامی برنامه های عمده ملی،بیان داشت.او گفت: ما یهودیان همچنان در شگفت هستیم که چطور آمریکایی های مسیحی بدین آسانی در چنگال ما اسیر شده اند.در حالی که آمریکایی های ساده لوح منتظرند که خروشچف آن ها را دفن کند،ما به آن ها آموختیم که در برابر تمامی خواسته های ما سر تسلیم فرود آورند.
از آقای روزنتال پرسیده شد:چطور می توان یک ملت را به بند کشید بی آنکه خودشان بر این امر آگاه باشند؟او پاسخ داد رمز این پیروزی در کنترل مطلق رسانه ها می باشد.او بر تسلط کامل یهودیان بر "اخبار" به خود می بالید.هر روزنامه ای که از انتشار اخبار کنترل شده خودداری کند با جلوگیری از انتشار،آن را به زانو در می آورند.چنانچه موفق به جلوگیری از انتشار روزنامه نشوند،یهودیان با تحریم دستگاه های چاپ و جوهر مانع چاپ روزنامه می شوند.روزنتال افزود: این یک مساله خیلی ساده است برای ما.
از آقای روزنتال درباره مردان رده بالای سیاسی پرسیده شد.او پاسخ داد: در 3 دهه گذشته هیچ کس به قدرت سیاسی نرسیده است مگر با حمایت یهودیان.مردم آمریکا از سال 1932 تا کنون انتخاب ریاست جمهوری نداشته اند.روزولت مهره ما بود.هر رییس جمهوری از زمان روزولت تا کنون مهره ما بوده است. هنگامی که به سیاست های خارجی آمریکا اشاره شد،با آنکه امنیت اتاق مصاحبه تضمین شده بود او به گوشه ای خلوت رفت.او با طعنه و نیشخند حماقت مردم آمریکا در عدم درک تمامی اهداف و مفاد سیاست های خارجی کیسینجر(یهودی آمریکایی و مشاور امنیت ملی آمریکا در دولت نیکسون) را مورد تمسخر قرار داد.او گفت: همه آن (سیاست های خارجی کیسینجر) سیاست صهیونیستی-کمونیستی است. او به مساله "تنش زدایی" و آنگولا بعنوان نمونه هایی از سیاست یهودی اشاره کرد.طبیعت زودباوری مردم آمریکا تنها سرزنش و تمسخر او (روزنتال) را بر می انگیزد.

 

 

 

/ 0 نظر / 33 بازدید